Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Sklep medyczny prowadzony z pasją i zaangażowaniem!

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży sprzętu medycznego, wyrobów medycznych oraz produktów higienicznych dla osób chorych, niepełnosprawnych oraz osób starszych.

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór produktów, takich jak ciśnieniomierze inhalatory, kule ortopedyczne, stabilizatory stawów, ortezy, wózki, kule, a także wyroby higieniczne takie jak pieluchomajtki dla dorosłych, sprzęt i akcesoria stomijne, preparaty do pielęgnacji ciała i wiele innych.

Jako firma medyczna, staramy się zapewnić najwyższą jakość naszych produktów, a także profesjonalną obsługę oraz wsparcie naszych klientów. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy są w stanie doradzić w wyborze odpowiednich produktów oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości.

Wszystkie produkty w naszym sklepie posiadają certyfikaty i spełniają normy bezpieczeństwa, co gwarantuje ich wysoką jakość oraz skuteczność w leczeniu i rehabilitacji.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu medycznego z Bolesławcu oraz Lubaniu i skorzystania z naszej szerokiej oferty produktów medycznych i higienicznych. Jesteśmy pewni, że uda nam się sprostać Państwa oczekiwaniom i zapewnić kompleksową opiekę zdrowotną dla Państwa oraz Państwa bliskich.

Od 1994 r. pomagamy ludziom w dążeniu do zdrowia, mobilności oraz radości życia.

 

Sklepy Medyczne Provita w Bolesławcu i Lubaniu

Bolesławiec

Ul. Grunwaldzka 7A 
59-700 Bolesławiec

Telefon: 75 644 71 61, 609 455 365

Mail: nzoz@provita-s.com.pl

Godziny Otwarcia:
8.00 – 17.00 poniedziałek – piątek
9.00 – 14.00 sobota

Lubań

Ul. Zawidowska 4 
59-800 Lubań

Telefon: 75 644 71 65

Mail: sklepluban@provita-s.com.pl

Godziny Otwarcia:
9.00 – 17.00 poniedziałek-wtorek
8.00 – 16.00 środa-piątek