Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Zaopatrzenie indywidualne

Dzięki naszemu ponad 25-letniemu doświadczeniu w doborze oraz sprzedaży sprzętu ortopedycznego i pomocniczego mamy przekonanie, że w tej dziedzinie liczy się nie tylko dobry produkt, ale też prawidłowe jego dopasowanie.
Są sytuacje, kiedy produkt trzeba stworzyć od podstaw, na miarę osoby, dla której jest zaprojektowany. Proponujemy Państwu indywidualne produkty na miarę takie jak obuwie indywidualne, protezy kończyn oraz wkładki do obuwia.

 

  • obuwie indywidualne

Obuwie wykonane jest na podstawie dokładnego badania stóp i często całej postawy pacjenta. Zalecane przy wadach stóp takich jak duża koślawość stępu u dzieci, stopy końsko-szpotawe, skrót jednej z kończyn, słoniowacizna stóp, stopa cukrzycowa i inne

 

  • protezy kończyn

W ofercie mamy nowoczesne protezy modularne kończyn zarówno w limicie NFZ jak i z dofinansowaniem własnym, PCPR, Aktywnym Samorządem lub Fundacji. Oferujemy protezy uda po amputacji powyżej kolana, protezy podudzia po amputacji poniżej kolana oraz protezy kończyn górnych na wysokości ręki i przedramienia. W celu uzupełnienia ubytków palców, dłoni lub stóp oferujemy protezy kosmetyczne.

 

  • wkładki do obuwia

Oferujemy wkładki indywidualne, dopasowywane przez wykwalifikowanych fizoterapeutów. Dobór wkładek indywidualnych poprzedza wywiad wraz z badaniem stóp, testami dla stóp i miednicy, badaniem na podoskopie. Pobieramy miarę na wkładki lub dopasowujemy gotowy produkt w zależności od wyniku badania stóp. Bierzemy pod uwagę schorzenia stóp, aktywności sportowe, aktualne dolegliwości i potrzeby pacjenta. W razie potrzeby kierujemy na dalsze usprawnianie stóp - na zabiegi fizjoterapeutyczne, masaż lub terapię manualną. Zaopatrujemy zarówno dzieci, jak i dorosłych.

zaopatrzenia-indywidualne.webp

W celu umówienia się na wizytę zadzwoń do nas
75 644 71 71