Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Dietetyk

dietetyk.webp

Specjalista Dietetyk Marzena Grząbkowiak

godziny przyjęć:
Środy: 10.00-17.00 (I piętro, gab.10)
obowiązuje wcześniejsza rejestracja
75 644 71 71 lub 500 481 753

Usługi:

  • Układanie indywidualnej diety
  • Plany żywieniowe
  • Przepisy
  • Edukacja diabetologiczna
  • Suplementacja
  • Testy diagnostyczne

Jestem dietetykiem klinicznym - absolwentką Wydziału Zdrowia Publicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Pasjonuje się dietetyką, która jest moją filozofią życia. Doświadczenie zawodowe zdobywałam zajmując się żywieniem pacjentów hospitalizowanych. Chęć dzielenia się moją wiedzą i pasją, a także zapotrzebowanie osób zdrowych i chorych na profesjonalne usługi doradztwa żywieniowego, edukacji zdrowotnej sprawiły, że powstała firma Profidiet. Pracuję obecnie z osobami z chorobami dietozależnymi, wymagającymi zmian stylu życia, a także z osobami, które chcą nauczyć się zdrowego odżywiania.
Pomagam pacjentom z problemem nadwagi i otyłości, z zespołem metabolicznym, schorzeniami niezakaźnymi, w których dieta jest jednym z etapów leczenia Jestem również dietetykiem i edukatorem diabetologicznym we wspieranym przez Wydział Zdrowia UM Wrocław Programie profilaktyki cukrzycy i zaburzeń metabolicznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzę indywidualną edukację żywieniową i udzielam porad pacjentom z cukrzycą typu I i II.
Prowadzę edukację żywieniową pacjentów z cukrzycą i ich rodzin zarówno poprzez warsztaty żywieniowe z zajęciami praktycznymi jak i prelekcje. Jestem także autorką poradnika żywieniowego dla pacjentów z cukrzycą typu II.
Współpracuję w zakresie żywienia z placówkami zajmującymi się żywieniem dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym.

Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy na stronę: dietetyk.wroclaw.pl

W celu umówienia się na wizytę zadzwoń do nas
75 644 71 71